گفته ها
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

گفته ها

کلوب اختصاصی نشریه ی آنلاین راهی دیگر www.rahidigar.tk

الرئيسيةأحدث الصورجستجوثبت نامورود

زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟

4 مشترك
رفتن به صفحه : 1, 2  الصفحة التالية
نويسندهپيام
alireza mahdavi
رياست كلوب
رياست كلوب
alireza mahdavi

تعداد پستها : 122
آدرس پستي : ناکجاآباد!

زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ Empty
پستعنوان: زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالجمعة سبتمبر 25, 2009 8:52 am

همين اولش بگم كه اين تيتر فقط يه شيطنت بود!
محوريت بحث رو كه ميدونيد!
فقط يه تذكر!بياين برخلاف بحث هاي قبلي رودربايسي و عصبيت رو بذاريم كنار و از ته ذهن،نظر بديم!كسي به خودش نگيره!كسي هم اخم نكنه!قربون چشماي ف.ك برم!‎:-D‎
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.rahidigar.tk
sky walker

تعداد پستها : 85

پستعنوان: رد: زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالأحد سبتمبر 27, 2009 6:10 am

pirat
علرضا میگم ف . ک قهر نکرده باشه؟! Question نکنه تو دوست داشتنی بودن دوباره زیاده روی کرده باشیم؟
اول یه پرسش حاشیه ای مطرح کنیم ؟! کلا به نظر شما عشق اصولا وجود داره ؟ یه حس آسمانی و و ماوراییه یا یه واکنش غریزی و مادی تحت تاثیر ترشح هورمون های شیمیایی ؟!!
ف.ك

تعداد پستها : 77

پستعنوان: رد: زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالإثنين سبتمبر 28, 2009 5:35 am

خوشم مياد از اين اخلاق زيباي آقايون!يه حرفي كه ميزنن فوري به من و من ميفتن!!و همون اولش ميگن كه حرفشون فقط يه شيطنت(البته فقط به قول خودشون!!!! silent lol! )بوده!
آهان!اون وقت اين تذكر همه اش خطاب به من بود ديگه؟؟؟؟!! Arrow من نه رودربايتي دارم!نه عصبي هستم!نظراتم ههم همه اش از ته ذهنم هستن!به خودم هم كه....اسكل كه نيستم!بهم مربوط باشه عكس العمل نشون ميدم!اخم هم...نه بابا Mad !قيافه ام اين سيستميه!يه ذره هم آفتاب ميزنه تو چشام sunny !!!و...خدا رو شكر عينك ميزنم! Cool

قهر؟؟!!!فحش دادي؟ Suspect منفورترين اخلاق از نظر من قهرقهرو بودنه!!!شنبه اكانت نداشتم، ديروز هم خونه نبودم!
ف.ك

پستعنوان: رد: زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالإثنين سبتمبر 28, 2009 5:54 am

در مورد عشق هم من كه تا به حال با خودم به تفاهم نرسيدم كه اين كلمه ي سه حرفي چيه و از كجا مياد؟!يه بار كه خواستم با خودم به يه نتيجه گيري برسم نتيجه اش اين شد كه هيچ تعريفي نميشه براش داشت Smile !!!هر كس بنا به شرايط خودش اسم حسي رو كه براش تازگي داره رو ميذاره عشق!و اين حس تازه فكر نكنم تو هيچ دو نفري شبيه هم ديگه باشه!!!از نظر علمي اطلاعات مرتبطي ندارم ولي در مورد ماورايي بودنش با اون نتيجه گيريه من، ميتونه ماورايي هم باشه! Arrow
alireza mahdavi
رياست كلوب
رياست كلوب
alireza mahdavi

پستعنوان: !   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالإثنين سبتمبر 28, 2009 6:10 am

حالا من اومدم شهر غریب و خبر مرگم دسترسی به نت ندارم!دیگه شما چرا!؟
نه ف.ک جان!من اگه قصد چزوندن داشتم از تیکه های اساسیم برای غافل گیری استفاده می کردم!محض شوخی بود فقط!
آمممم... عشق!من با این که یه سری واکنشات هورمونی یا القاعاته روانیه موافقم!چیزی از این عشق ندیدم!جز تنفر!دورش رو هم خط کشیدم!...سه حرف منفور!یک کلمه ی نکبتی!...
ف.ك

پستعنوان: رد: زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالإثنين سبتمبر 28, 2009 10:25 am

خدا وكيلي خوشتون مياد نميذارم اينجا خالي بمونه؟!! cherry (اين الآن گيلاسه يا بمبه؟؟!!!!! Shocked )
شهر غريب؟كجايي مگه؟ Question
خدا رحم كنه!تيكه هاي اساسي هم داري شما؟؟!!! Question Exclamation
خدا مجددا رحم كنه! affraid
drunken (اينو گذاشتم واسه اينكه ببينم اونايي كه عاشق ميشن اين شكلي ميشن مثلا؟! scratch!!)
sky walker

پستعنوان: رد: زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالإثنين سبتمبر 28, 2009 2:07 pm

دانشگاه تهران شلوغ شده ! خوش به حالشون ! ما که این جا 40 تا از بچه ها تعلیق خوردند . به به.
نه ، قرار نیست تجربیات شخصیمون رو بگیم ، قراره فارغ از احساسات ، منطقی بررسیش کنیم . علیرضا میشه بیشتر توضیح بدی ؟ دقیقا چه القاءات روانی ای؟!
ف.ک یعنی میگی اصلا چنین چیز مشترکی بین انسان ها نیست ؟ پس چرا یکی از مشهورترین واژه های مشترک همه ی زبان های دنیاست؟! چه جوری خیلی ها در نقاط مختلف دنیا با یه شعر عاشقانه احساس هم حسی می کنند ؟ و مهم تر از همه چرا همه ی شعر های جواد همه ی زبان ها همین مفاهیم جواد مشترک رو دارند ؟!!!( تو من رو تنها گذاشتی و خوب چرا من رو تنها گذاشتی ، پس منم میرم تا چشمت در آد و ... )
ف.ك

پستعنوان: رد: زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالثلاثاء سبتمبر 29, 2009 5:42 am

No .......... من طي يه حركت، هيچ حركتي نكردم! يعني اين هفته واسه دل خودم نرفتم!ولي فك كنم اشتباه كردم! Rolling Eyes
نميدونم واقعا!ببين!همه ميگن عشق يه دونه اس. تكه. تكرار نميشه.(يعني خيليا ميگن)ولي اين حسي كه تو يه نمونه ازش آوردي و اسم "شعر جواد" رو روش گذاشتي(و من هم همين اسم رو روش ميذارم!)خيلي با همين يه تعريف فرق داره. همين خواننده هاي مزخرفي كه فرت و فرت مثل قارچ درميان دارن همين تيريپ ترانه ها رو ميخونن و اسمش رو ميذارن عشق. بعدش بعد خوندن يه ترانه ي مثلا عاشقونه كه خيلي چاكرم و مخلصم و نگات تكه و و و ميان يه ترانه ميخونن كه پر بدوبيراهه! خب كي اسم اون حس اولي رو كه باعث خوندن اون ترانه شده رو ميذاره عشق؟!(البته گمون نكنم اينا تحت تاثير شرايط يه ترانه اي رو بخونن!! scratch )من هيچ وقت فكر نميكنم عشق دو بار تكرار بشه. كه اگه بشه يا اولي عشق نبوده يا دومي! يا شايدم هيچ كدوم!!!و اين شايد به خاطر اينه كه طرف هنوز عشق واقعي رو درك نكرده.
با همه ي اينايي كه گفتم باز نتونستم نظر واقعيم رو ابراز كنم! Arrow شايدم واقعا اين نمونه هاي جوادش هم حتي عشق باشن و من الكي دارم ماجرا رو پيچيده ميكنم! scratch
من نظر دكتر شريعتي رو خيلي بيشتر ميپسندم. اينكه دوست داشتن از عشق برتر است. با اين زاويه ديد شايد بشه وجود عشق هاي خياباني و جواد و... رو هم قبول كرد! confused
ف.ك

پستعنوان: رد: زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 30, 2009 5:00 am

Sleep
sky walker

پستعنوان: رد: زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 30, 2009 5:09 am

خوب اونوقت به نظرت اون واکنش های بیولوژیکی و هورمونی بدن دیگه تو اون به قول دکتر شریعتی " دوست داشتن " تاثیری نداره ؟! یعنی مثلا هم عقیده بودن و . به تنهایی باعث ایجاد اون دوست داشتن میشند ؟
ف.ك

پستعنوان: رد: زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 30, 2009 5:43 am

كلا بحث كردن درباره ي اين موضوع خيلي دشواره!چون من خودم هيچ نظر به خصوصي در اين باره ندارم!ولي خب....گفتم كه اطلاعات علمي در اين باره ندارم....شايدم اين دوست داشتنه با اون عشقه فرق زيادي نداره!! Arrow ...شايدم فرق داشته باشه! Arrow يعني اون چيزي كه از عشق ديدم و شنيدم ميتونه تعريف متفاوتي از هم داشته باشه!بازم Arrow !!!اينكه دوست داشتن زمينه اش عقليه!ولي مثلا عشق تو يه لحظه اتفاق ميفته و شايد اون طوري كه ميگي ناشي از يه سري واكنش هاي دروني و هورموني باشه.كسي چه ميدونه؟!!!! Arrow

حالا نظر خودت درباره ي اون حسي كه تو تمام دنيا و زبان ها و فرهنگ ها وجود داره و يه اسم مشترك داره و بهش ميگن عشق چيه؟
sky walker

پستعنوان: رد: زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 30, 2009 2:40 pm

چقدر امید وار بودم این پرسش رو نپرسی ! من نظرم درباره ی اون عشق همینه که کمینه یکی از زمینه های خیلی موثرش همون واکنش های هورمونی و بیولوژیکی جسمانیه ، گرچه فاکتور های دیگه مثل فهم متقابل و .. هم میتونه به محکم تر شدن این رابطه کمک کنه .
ولی در مورد اون دوست داشتن فکر می کنم یه جورهایی یه جای کار می لنگه ... در کل والا منم نمی دونم ! اصولا علف باید به هر حال به دهن بزی شیرین بیاد ! بی خیال ! حالا بریم دنباله ی بحث؟!
alireza mahdavi
رياست كلوب
رياست كلوب
alireza mahdavi

پستعنوان: ‏!   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالخميس أكتوبر 01, 2009 4:43 am

مي بينم كه در غياب من خوب دور برداشتيد ها!‎:-D
دم شما گرم كه نذاشتيد اين ميت رو زمين بمونه!;-)
آره ديگه!بالاخره منم تن به دانشجو شدن دادم!‎:-D ولي عجب كاري كردن بچه هاي تهران و شريف!:‎-D
آممم...بريم سر اصل بحث!
ببينيد من ازون دسته آدماي رمانتيك و عشقولي و اينا بودم!گرفتار اين كلمه ي سه حرفي مزخرف هم شدم و الآن به جد مي گم كه همه ش چرنده!
يعني اصلا عشقي وجود نداره!دو تا آدم بر اثر ترشحات هورموني بدن شون حالا به هر دليلي، احساس لاو مي كنن!حالا وقتي اين احساس فروكش كرد،مي فهمن چه خريتي كردن!اگرم تحت تاثير القائات رواني و هورموني،از فروكش خبري نشد،فك مي كنن:عجب عشق پايداريه!عجب!
اما همه ش يه تلقين خاليه!يعني تو به خودت تلقين مي كني كه:نه من واقعا عاشقشم!اوف،اصلا واسش مي ميرم!يه حس پوچيه اين عشق!يه سري القائات رواني!از بدو تولد تو گوش طرف خودن كه بايد عاشق شي،ازدواج كني و...
خب اونم وقتي از يكي ديگه خوشش مياد و اون هورمون ها ترشح مي شن،به خودش بخاطر اون القائات،تلقين مي كنه كه عاشقه اين يكي شده!
و منم با اون جمله ي شريعتي موافقم!چون واسه دوست داشتن مي شه دليل آورد و اساسا دوست داشتن كلي مفهوم و علت و فايده داره،اما عشق نه!فقط يه دروغه!همين!!
ف.ك

پستعنوان: رد: زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالخميس أكتوبر 01, 2009 6:21 am

خوشحالم كه يادم نرفت بپرسم! tongue آخه شما تواناييه بالايي در سوال پيچ نمودن و از زير جواب دادن دررفتن داري!
البته اين اصول سرجاشه و تغيير ناپذير!ولي مهم نه علفه، نه بزي!!اينه كه اون شيرينيه چيه و از كجا مياد؟!انجير خشكه؟ يا قند حبه اي؟!!(مثال رو حال كنين!!! Very Happy )
دنباله ي بحث يعني پرسش از شما، پاسخ از ما؟؟!! Suspect
عليرضا:ااااااااااااااا؟! به سلامتي!مباركه!موفق باشي! Wink
خوشبختانه من چنين تجربه اي نداشتم ولي با اين حال با نظراتت موافقم. به نظر منم فقط تلقينه. طرف يكي رو ميبينه كه خوشگل و خوش تيپه! ميگه بيام و عاشقش باشم!!(همين جمله رو نويسنده ي "ها كردن" به يه دختره ميگه!"بيا و عاشق ما باش"!!!)خب وقتي آدم به عاشق شدن فكر ميكنه كم كم ميره تو اون مخ پوكش ديگه!فك كنم بعد از اين مرحله اس كه مغز به اون هورمون ها دستور ترشح ميده!!هوم؟!
يه حالت ديگه هم داره!اينكه اين فرآيند "خوش اومدن"(!)خيلي سريع اتفاق ميفته، مثلا شايد به خاطر اينكه طرف قبلا بهش فكر كرده و آمادگي پذيرشش رو داره!!كسي چه ميدونه؟!
ولي به نظر خودم دوست داشتن از اين لحاظ خيلي با عشق فرق ميكنه. اينكه يهويي اتفاق نميفته و تحت تاثير ظاهر نيست. اين نيست كه آدم بخواد خودش رو با يكي ديگه به زور شبيه جلوه بده كه بگه اين همونيه كه منتظرش بودم!(نميدونم منظورم رو خوب رسوندم يا نه؟! scratch )دوست داشتن كم كم اتفاق ميفته، اينكه آدم نم نم به يه وجوهي از طرف(شايد حتي آدم هم نباشه!)پي ميبره كه ميبينه شبيهشه، دوست داشتنيه و...!خلاصه اينكه زوري نيست!!!
sky walker

پستعنوان: رد: زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالجمعة أكتوبر 02, 2009 2:44 am

در کل بیاید این بحث عاشقی و سرخوشی رو بی خیال بشیم!
من که میدونم شما یه بحث خوب تو چنته دارید !
alireza mahdavi
رياست كلوب
رياست كلوب
alireza mahdavi

پستعنوان: ‏!   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالجمعة أكتوبر 02, 2009 5:48 am

منم باهات موافقم ف.ك ;-)
اسكاي؟كم آوردي!‎:-D
اوكي!يعني بازم من؟بابا ديكتاتوريه اين كه!
آم!بياين يه كم فرهنگي ببحثيم!مثلا راجع به فيلم!علايق و سلايقمون!:-)
پس بايد تو قسمت فرهنگي باكس باز كنم!گم نشيد ها!‎:-D‎
ف.ك

پستعنوان: رد: زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالجمعة أكتوبر 02, 2009 2:35 pm

موافقم!بسه ديگه!
ف.ك

پستعنوان: رد: زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالسبت أكتوبر 03, 2009 7:39 am

به به!چه حضور فعالي! Sleep
اين كامنت فقط محض ابراز وجوده! bounce هر گونه سوء استفاده از آن پيگرد قانوني دارد! Cool
cona

cona

پستعنوان: رد: زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالأربعاء أكتوبر 07, 2009 3:55 am

اولا که باید بگم من چشم این علیرضا رو در خواهم اورد تا زنها رو دیگه کلا دیو نبینه Smile

اما اومدم اینجا تا بگم اینجا جای پدی خیلی خالیه

کسی ازش خبر داره؟

من دلم دراه پر میزنه واسه سمیرا

علیرضا پس کوشن اینا
نمی یان؟
http://www.jigherosary.persianblog.ir
ف.ك

پستعنوان: رد: زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالأربعاء أكتوبر 07, 2009 10:11 am

سلام عرض شد!گويا آشناي عليرضا خان هستين!نه؟نيستن!
والا من يكي دو روز نشد بيام، گفتم الآن برم تالار ميگن كجا بودي؟!!نگران شديم!!!!!اومدم ديدم نخير!هيچ خبري نه از صابخونه هست نه از رفيقش! Question
والا من كه از پدي خبر ندارم!خيلي بي مروت شده!شما ديديش سلام من رو هم برسون!سميرا؟.....شرمنده!افتخار آشنايي با ايشون رو هم نداشتم!
بچهها!كجايين پس؟اينجام تعطيل شد؟
ف.ك

پستعنوان: رد: زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالأربعاء أكتوبر 07, 2009 10:13 am

جدا كجايين؟ scratch
cona

cona

پستعنوان: رد: زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالأربعاء أكتوبر 07, 2009 2:53 pm

سلام ف. ک جون
تو شاید منو یادت نیاد اما تو رو از تاپیکای چلچراغ یادم هست
من اونجا با اسم خودم می نوشتم آتنا
سمیرا هم همون راوانای خودمونه یادت هست

آره علیرضا که سردبیر گوگولیه خودمونه اما من با اوونم از طریق همون چلچراغ آشنا شدم

بعدشم به قوله علیرضا خوبونه شکل ماهت بلم من ساعت 4 اومدی میگی کجایی؟

خوب هانی من ساعت 10 اینجا بودم
lol!

ولی بیا بیشتر حوصله ام سر رفت
اینجا مثه اونجا شلوغ نیست
cona

cona

پستعنوان: رد: زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالأربعاء أكتوبر 07, 2009 3:12 pm

ولی میدونی چی باحاله؟

اینکه به علیرضا گفتی علیرضا خان
از وقتی تهدیدت کرد این خان رو جایگزین آقا کردی؟ Wink
شوخی بود به دل نگیر

اینقده ماهه این بچه که نگو

البته بچه ی بچه که نه اما چون از من کوچیک تره دیگه همینه دیگه کوچولوئه دیگه
sky walker

پستعنوان: رد: زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالأربعاء أكتوبر 07, 2009 3:26 pm

سلااااام . من میترسم دوباره یه خوش آمدید جانانه بگیم ، مثل اون یکی که به محدثه گفتیم ، بعد نتیجه ی عکس بده ! در نتیجه به یک خوش آمدید صادقانه و در سطح" ایول" و "مرامتو عشقه لوطی!" بسنده می کنیم ! I love you
cona

cona

پستعنوان: رد: زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟   زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟ I_icon_minitimeالأربعاء أكتوبر 07, 2009 3:51 pm

به به اسکای

مرسی لوطی
مرام از خودته
چه عجب یکی اینجاست

زنان،اين ديوان فرشته رو يا بلعكس!؟
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 2رفتن به صفحه : 1, 2  الصفحة التالية