گفته ها
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

گفته ها

کلوب اختصاصی نشریه ی آنلاین راهی دیگر www.rahidigar.tk

الرئيسيةأحدث الصورجستجوثبت نامورود

Sky walker!

2 مشترك
نويسندهپيام
alireza mahdavi
رياست كلوب
رياست كلوب
alireza mahdavi

تعداد پستها : 122
آدرس پستي : ناکجاآباد!

Sky walker! Empty
پستعنوان: Sky walker!   Sky walker! I_icon_minitimeالإثنين يوليو 27, 2009 8:08 am

Sky jan,haminqad begam ke javabieye naqdi ke va3 parvandeye qabli neveshti,tu shomareye dge hastesh!goftam yeho fek nakoni ma ham me3 ba'zi ha moqeye naqd,kar o kur o khar mishim!
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.rahidigar.tk
sky walker

تعداد پستها : 85

Sky walker! Empty
پستعنوان: رد: Sky walker!   Sky walker! I_icon_minitimeالجمعة يوليو 31, 2009 1:10 pm

قهرمانان لطف خدا یاورتان؟! آفرین گوید به شما رهبرتان!
ایول. روحیه ی گروهیتون رو عشقه. ایشالا بعدا که در سطوح بالاتری هم قلم زدید و مخاطب بیشتر داشتید هم این روحیه ی نقد پذیریتون به همین خوبی بمونه.... حتی ممکنه یه روزی آقا مجتبی مجله ی اینترنتی شما رو واسه بچه هاش پسند کنه ، کی میدونه؟!!
alireza mahdavi
رياست كلوب
رياست كلوب
alireza mahdavi

Sky walker! Empty
پستعنوان: !!!   Sky walker! I_icon_minitimeالجمعة يوليو 31, 2009 3:03 pm

vala age un ruz berese,motmaenan fardash titre yeke nashriat,marbut be khod koshie mane!!!...bala be durrrrrrr...
sky walker

Sky walker! Empty
پستعنوان: رد: Sky walker!   Sky walker! I_icon_minitimeالسبت أغسطس 01, 2009 4:39 am

جان من باید یه عهدی ببندیم که اگه یه روزی کارمون به خودکشی کشید ، قبلش تمام تلاشمون رو بکنیم که از خجالت کسانی که انگیزه ی خودکشی ما شدند در بیایم ! مثلا آخوند ترور کنیم!!!
alireza mahdavi
رياست كلوب
رياست كلوب
alireza mahdavi

Sky walker! Empty
پستعنوان: ‏!   Sky walker! I_icon_minitimeالسبت أغسطس 01, 2009 4:09 pm

البته اگه تا اون موقع سري به تن مون باقي باشه!;-)
حيف اون فشنگ!!!
ولي مسلما سر افراز،سر به دار خواهيم داد!!!
sky walker

Sky walker! Empty
پستعنوان: رد: Sky walker!   Sky walker! I_icon_minitimeالأحد أغسطس 02, 2009 4:17 am

به نظر من اونهاند که باید بترسند. بذار هرچی میخواند بگیرند ، بکشند. بذار هرچی زودتر آخرین جرعه های این جام تهی مشروعیتشون رو بنوشند. یه روز بیاد که با خفت و خواری دنبال سوراخ موش بگردند.
alireza mahdavi
رياست كلوب
رياست كلوب
alireza mahdavi

Sky walker! Empty
پستعنوان: !   Sky walker! I_icon_minitimeالأحد أغسطس 02, 2009 6:39 pm

Heyf ke ta un ruz kheili gol ha paye hemaqate ina bayad par par shan!...
Yadete?bush gofte bud:we can fuck 40 people in 40min!
Benazaram ina migan:we can fuck 70milion people in one night!
Benazaram bush ye payambari chizi bud!kash hanuzam bud!...
alireza mahdavi
رياست كلوب
رياست كلوب
alireza mahdavi

Sky walker! Empty
پستعنوان: !   Sky walker! I_icon_minitimeالإثنين أغسطس 03, 2009 1:46 am

وقتی مشت اول را خوردیم!

دوست عزیزمان نقدی بر شماره ی 23 نوشته بود که قرار بر این شد جوابیه ای بر آن نقد در این شماره ی نشریه، ارائه دهیم! البته پر واضح است که پاسخگویی به انتقادات در قسمت نظرات و یا کلوب نشریه صورت می پذیرد، اما حساسیت این نقد و هم زمانی اش با درد و دل سرایی سردبیر راهی دیگر، باعث این شد که یک جوابیه ی بلند بالا بر نقد دوستمان اسکای والکر بنویسیم!... بخوانید، همین!!!...

ابتدا متن کامل نقد اسکای والکر:

اگه ناراحت نشین، باید چند تا انتقاد اساسی بکنم؛ عجیب! ما کاملا واقفیم که شما برای این مجله و در اصل هدف فرهنگی تون، کلی وقت و انرژی می ذارید؛ ولی بازم باید بیشتر دقت کنید.

اینکه تو پیشانی نوشت مطلب یه غلط املایی تابلو باشه (اشاره ی اسکای والکر به پرونده ی سابق راهی دیگر است!)، کلی از ارزش مطلب کم می کنه. منظورم اون " هب"ه که باید "حب" باشه. بازم اگه ناراحت نشید، تو این پرونده اصلا اصول حرفه ای رعایت نشده. حرف ها بیشتر احساسی اند تا مستدل. اکثریت مردم و اصلا چه بسا همه ی کسانی که با نویسنده کاملا همفکر نیستند، "عامه ی مردم" خوانده شده اند، انسان متفکر بعدی، کلی، کلی گویی کرده و انگار اتفاقا بیشتر برداشت هاش احساسی و یا حاصل از آموخته های غیر مستدل قبلیش که مثلا والدین یادش دادند، بوده. متن سوم که کلا ناخواناست. در کل، پایین تر از سطح شما و مطالب قبلی تون بود.

جوابیه ی سردبیر:

"مگه مستی گناهه!؟"...

اسکای جان، قبل از هر چیز می خوام به اون جمله ت جواب بدم! اولا لااقل من یکی به هر سطحی که برسم، به قول تو این روحیه ی نقد پذیری رو حفظ خواهم کرد! نه بخاطر پز نهفته تو این جمله، نه دوست من؛ فقط بخاطر اینکه دلم می خواد به نظراتم احترام بذارن! برای همین اول از خودم شروع کردم و جوالدوز رو تو تن خودم فرو کردم!!!...

در مورد اون پرونده هم همین الآن موضع من رو بدون؛ به هیچ عنوان بهم نچسبیدش! دیگه وقتی این پرونده رو کنار پرونده ی جامع ما راجع به کرت کوبین، محمد خاتمی و فروغ فرخزاد بذاری می بینی که حرفی برای گفتن نداشت! شاید خیلی لقمه ی درشتی بود! درشتی از جهت جو حاکم تو کشور!!!... تعداد یادداشت ها رو هم که خودت دیدی! راستش نمی شد همه چیز رو گفت؛ کلا اصلا خوب نبود، قبول دارم! در مورد یادداشت خودم هم باید بگم، حرفت رو قبول دارم، راستش مسلما در آینده ای نه چندان نزدیک (!) این پرونده تکرار می شه، آخه از چند ماه دیگه تحقیقاتم رو راجع به دین و ... شروع می کنم و بنظرم یافته هام مورد قبول تر از این پرونده خواهد بود!

در مورد یادداشت سوم هم مقصر من بودم که اون یادداشت رو قاطی پرونده کردم! آخه بچه ها یادداشت نرسونده بودن و اون متن هم راجع به خدا بود و شیطنت من باعث این نقد تو شد! راجع به اغلاط املایی هم واقعا شرمنده! راستش من حسابی دقت می کنم اما گاهی از زیر دستم در می ره! اون سوتی هم که داده شد مربوط به بی سوادی بنده می باشد...

اما کاش نقد هات تموم نمی شد به این زودی! کاش نقد می کردی کل اعضای تحریری رو که کجان حالا!؟ کجاست اون تیم سابق!!!... کاش دو تا فحش آبدار هم به منه سردبیر واسه داشتن همچین تیم "بی مسئولیتی" می دادی که صد البته حق هم داری...

هرچی بگم یاسین به گوش...!!!

یه چیزی رو یادم نره فقط! تا به حال من/ما کار خاصی انجام ندادم/ندادیم! یعنی کاری که توجیه اسم نشریه باشه! شاید منتظر بیشتر شدن خواننده ها و کوبیدن محکم تر میخ های اول بودم! اما گویا "خواننده"ها نشریه ی دروغگو و دورو رو ترجیح می دن! جهنم! از هفته های آینده کار خودم رو شروع خواهم کرد... کاش همیشه باشی و نقد کنی که لااقل این سردی دل های خاموش به دل آخرین فعال این تحریریه رخنه نکنه...

شاد باشی؛ علیرضا مهدوی، سردبیر!
sky walker

Sky walker! Empty
پستعنوان: رد: Sky walker!   Sky walker! I_icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 04, 2009 12:34 pm

من الان در موقعیت مرام کش شده هستم و انگار مشت اول رو من خوردم ، نه شما ! یه حس گیج و سمج بهم میگه انگار این افاضات بیش از حد من+ محبوبیت عجیبم باعث شده همون نویسنده هاییم که تو با هزار زحمت جور کردی برند. گفتم از بار این افاضاتم کم کنم ، دنیا یه نفس راحتی بکشه....
alireza mahdavi
رياست كلوب
رياست كلوب
alireza mahdavi

Sky walker! Empty
پستعنوان: !   Sky walker! I_icon_minitimeالخميس أغسطس 06, 2009 4:46 pm

دلت خوشه پسر!بذار واست بگم:
یه سری رفتن تو تیریپ عاشقی!
یه سری مثه سگ تنبل و بی مصرف شدن!
یه سری هنوز تو جو انتخاباتن! هنوز دارن تو سرشون می زنن!هرچی می گم بابا،آخه خبر مرگتون مگه من دپ نیستم!؟ولی باید دوباره جون گرفت و ایستاد!اما کو گوش شنوا!!!...
یه قولی بهت می دم الآن!تا وقتی تو راهی دیگر رو می خونی و با مایی، مطمئن باش من این نشریه رو شده تنهایی فقط واسه تو و تو در میارم!چرا!؟...چراشرو بهتر میدونی!...
من یه هدف بزرگ داشتمو تو این راه هرکی باهام باشه واسش جون می دم...
sky walker

Sky walker! Empty
پستعنوان: رد: Sky walker!   Sky walker! I_icon_minitimeالسبت أغسطس 08, 2009 1:04 am

علیرضا جان این چیزها تو این کارها پیش میاد ، ولی همه از افرادی مثل تو انتظار دارند که شده با فداکاری ، حتی با پا گذاشتن رو باورهای شخصیت ، دوباره حلقه ی قبلی رو گرد هم بیاری. مطمئنم که میتونی. اخه این بچه هایی که اینجا بودند از لحاظ اخلاق ، ارزش ها و آرمان هاشون جدا کم یابند ، باید قدرشون رو بدونیم. من واقعا میدونم تو چه قدر زحمت کشیدی و می کشی ، من یادمه تمام طول این سال رو با چه روحیه و انگیزه ی عجیبی داشتی کار می کردی ، میدونم خیلی اذیت شدی ، ولی این بچه ها هم از بهترین هاند . کم یابند. نمیدونی کسانی که ادعای کار فرهنگی دارند می توانند تا چه حد مزخرف از آب در بیاند. چیزی که تو همه ی خیابون ها ریخته ! ، کلی آدم بی کار و علاف که فقط دنبال ابتذال و پوچیند ، ولی این بچه ها کم یابند.
من به بزرگواری و قدرت روحیت ایمان دارم cheers
alireza mahdavi
رياست كلوب
رياست كلوب
alireza mahdavi

Sky walker! Empty
پستعنوان: !   Sky walker! I_icon_minitimeالسبت أغسطس 08, 2009 5:35 am

خوشم میاد خوب بلدی چطوری بهم روحیه بدی!!! :دی
راستش به نظرم یه مدت دیگه هم باید انفرادی کار کنم! تا شاید هوای این انتخابات و بعدش از کله ی اینا بزنه بیرون!
بعدش برم خرشون رو بچسبم!
اون که بعله!نمونه ش همین مجله ی نکبتی 40... که گند کاراشونو همه مون می دونیم!راستش بند که مسلما به کارم ادامه می دم و با تمام دلخوریم از این وروجک ها،بازم برشون می گردونم!اما ترسم از روزیه که بالاخره منم باتری خالی کنم و تو این جمع کسی رونمی یابم که بتونه منو برگردونه!!!...

Sky walker!
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1