گفته ها
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

گفته ها

کلوب اختصاصی نشریه ی آنلاین راهی دیگر www.rahidigar.tk

الرئيسيةأحدث الصورجستجوثبت نامورود

واقعا چرا؟؟؟!!!

+2
sky walker
hanane
6 مشترك
رفتن به صفحه : 1, 2, 3  الصفحة التالية
نويسندهپيام
hanane

تعداد پستها : 10

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: واقعا چرا؟؟؟!!!   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالجمعة أغسطس 21, 2009 2:07 pm

اخب اينم يه تاپيك واسه بحث كردن
به جاي اين كه بريد تو كامنتاي نشريه گند بزنيد Very Happy و بحث كنيد بيايد اينجا
ااميد وارم بقيه دوستامونم به زودي به ما بپيوندن
خونه ي نو مبارك Very Happy Like a Star @ heaven

اميدوارم وقتي دوباره سر ميزنم همه تون اومده باشين
منتظرمااااااااا
دلم واسه همه تون تنگيده
نذاريد مجبور بشيم دوباره تاپيك واقعا كه !!واقعا چرا احداث كنيم Very Happy
حالا موضوع بحث چي بود؟
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
sky walker

تعداد پستها : 85

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: رد: واقعا چرا؟؟؟!!!   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالسبت أغسطس 22, 2009 12:52 am

وای من چه قدر هنوزم دلم میخواد همه ی دیوارهای خونه ی نو رو با مداد قرمز خط خطی کنم !
اخوب ، موضوع بحث این بود که ما باید بسیجی ها و طرفدارهای احمدی نژاد رو ببخشیم یا اونها رو در جنایات رخ داده شریک بدونیم ؟ بعدم من در همین راستا یه پرسش اخلاقی مطرح کردم که اگه شما تنها پزشکی بودین که می تونست یه جنایتکار مثل صدام رو معالجه بکنه ، این کار رو می کردید یا نه؟
hanane

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: رد: واقعا چرا؟؟؟!!!   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالسبت أغسطس 22, 2009 4:59 am

اقا اجازه؟ study
بنده با اين كه حالم از حرفه ي پزشكي بهم مي خوره اما در چنين مواقعي حتما معالجه ش مي كنم.
اخ نزن بابا غلط كردم مي كشمش Very Happy
ولي جدي اول معالجه ش مي كنم هر چي باشه اونم ادمه هر چه قدر بد اول معالجه ش مي كنم بعد اعدامش مي كنم Very Happy
sky walker

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: رد: واقعا چرا؟؟؟!!!   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالأحد أغسطس 23, 2009 1:17 am

خوب ، و به نظرت باید دوستان بسیجی ای که هنوز طرفدار احمدی نژادند رو بخشید ؟
hanane

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: رد: واقعا چرا؟؟؟!!!   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالأحد أغسطس 23, 2009 5:46 am

اومممممممم
خب بخشش كه اخه ما چي كاره ايم كه ببخشيمشون يا نه Very Happy
اما خب الان با اتفاقات جديدي كه افتاده طرفداري درست نيست
مامااااااااااااااااااااااااااااااان
اسكاي تلاشام جواب نمي ده No
مردم اين قدر به اينو اون اس ام اس دادم بچه ها نميان No Sad
sky walker

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: رد: واقعا چرا؟؟؟!!!   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالإثنين أغسطس 24, 2009 1:17 am

وای آلزایمر گرفتم ! من دیروز پاسخ این پیامت رو دادم! جدی میگم! Shocked
بعد دیروز گفتم که من دقیقا متوجه منظورت نمیشم. بالاخره تو دیدت نسبت به طرفدارهای احمدی نژاد چیه؟!و اینکه در شرایطفعلی طرفداری درست نیست یعنیییییی چه؟!
No چرا آخه نمیان؟!! درسته ما (من + خودم)دفعه ی پیش بی معرفت بازی در آوردیم ، ولی خوب بی معرفتی که بد نیست ، بده؟!! affraid lol! ( چه شکلک های جالبی اینجا هست!) به هر حال تلاش تو واقعا قابل ستایشه. اگه تو نوشتن مطالب به بچه های مجله هم بپوندی که دیگه همه رو مرام کش کردی رفته!
hanane

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: رد: واقعا چرا؟؟؟!!!   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالإثنين أغسطس 24, 2009 8:38 am

يعني الان وقت طرفداري كردن نيست
بعدشم من خيلي دوس دارم به بچه ها بپيوندم حيف كه دست به قلمم خوب نيست يعني هر چي مي نويسم هيچ كس هيچي ازش نمي فهمه Very Happy
شكلكاش باحاله ولي :دي اين خوشگل نيست
البته يك درصد فك نكن من دست از تلاش برمي دارمااااااااااا من هم چنان درتلاشم همچنان اس ام اس ها جاريست Very Happy
alireza mahdavi
رياست كلوب
رياست كلوب
alireza mahdavi

تعداد پستها : 122
آدرس پستي : ناکجاآباد!

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: !   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالإثنين أغسطس 24, 2009 5:07 pm

به به!احوال گوجه سبز ها!اولا حسابي شرمنده!نه اينكه شاغلم و تلفن خونه قطع مي باشه،اينه كه يه مدت از دستم راحت بودين!‎:-D
حنانه خان،اگه يه بار ديگه بهم آقاي مهدوي بگي،از يقه ي لباست،به آويزونت مي كنم ها!‎:-P
متن هم بده!بنويس!از چرنديات من كه بهتره!;-) بيخود به خودت سخت نگير!
در مورد جراحي اسكاي جان كه دلمان تا قسمتي برايت فشرده شده بود بايد بگم: جوري درستش مي كردم كه عوض نشه و همون ظالم باقي بمونه!دليل مشخصه!
در مورد اون آشغال ها...ديشب يه كليپ ديدم كه مامورا تو خيابون يه پسر رو مثه وحشيا مي زنن و بهش تجاوز مي كنن!درست وسط خيابون!
آره محمد جان،اونا شست و شوي مغزي شدن!اما دليل بر برائت شون نيست!چون همه ي آدما قدرت تفكر و انتخاب دارن و اين كور و كر بودن اين حيوان ها،مقصري جز خودشون نداره!
در مورد مهاجرت هم...سخت مشغول پول در آوردن واسه رفتنم!
يه خبر!من خانم رنگين كمون رو يافتم!‎:-D‎
http://www.rahidigar.tk
sky walker

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: رد: واقعا چرا؟؟؟!!!   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 25, 2009 1:01 am

میگم حالا که علیرضا اسم همه ی اونهایی که دلش واسشون تنگ شده رو گفت بیا ما هم بگیم!
من دلم واسه توماج و سیامک و امین و ف.ک از قزوین و پرنیان و پدی و آمنه و کلا بقیه تنگ شده ! کاش با تاج گل وجود زینت بخش محفل ما میشدند و اسباب شادی روح آن مرحوم رو فراهم می کردند!
راستی حنانه از توضیح جامع و شاملت ممنونم. لنگ همین جمله بودم ، اساسی.
سلاااام علیرضا، من هم در نبود تو هی به این فکر کردم که علیرضا هم یه کار پیدا کرد و من هنوز همون علافی که بودم هستم!!!
در کل " منم تو رو می خواستم و چیزی نگفتم...!"
بابا شما روی هرچی اخلاق پژوه رو کم کردید. خوب نیست آدم اینقدر با اخلاق باشه ها! از ما گفتن بود.
راستی علیرضا به این نامه ی ابراهیم نبوی به احمدی نژاد فکر کردی؟به اون تکه اش که میگه هرچی دوست دارم دارند بر می گردند ایران که این تحول بزرگ تاریخی که تو ایران داره رخ میده رو از نزدیک شاهد باشند و از دستش ندند؟!
hanane

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: رد: واقعا چرا؟؟؟!!!   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 25, 2009 2:44 am

سلام عليكم
ياالله
اقايون حجابو رعايت كنن ما اومديم Very Happy
خب حالا كه اين طور شد من فقط بهت مي گم اقاي مهدوي ببين اقاي مهدوي اقاي مهدوي Razz
اسكاي جان ببين من نمي تونم سياسي حرف بزنم اما همين قدر بهت بگم با اوضاع پيش اومده و گند هاي زده شده الان طرفداري كردن چه از اين ور چه ازون ور احمقانه ترين كار ممكنه من فك مي كنم الان شرايطي پيش اومده كه تشخيص درست غلط خيلي سخته واسه همين ترجيح مي دم سكوت كنم با اين كه خودم از هر دو طرف خصوصا يه طرفش خيلي شاكيم Very Happy اما الان حرف زدن فايده نداره
خب من در طي اقدامات سخت محدثه مريم و هستي رو تحت فشار قرار دادم كه بيان ف.ك هم فقط ازش يه اي دي در دسترس هست كه ظاهران كلا چكش نمي كنه يه عده ي ديگه هم هستن كه قرار پدي هر موقع سرش خلوت شده شمارشونو به من بده تا من تحت فشار قرارشون بدم و برم رو مخشون تا بيان Very Happy Very Happy
بنده نيز دلم كلي واسه ي همه تنگيده كلا الان اسكاي مثل لنگ كفش در بيابان مي مونه Very Happy Very Happy Very Happy
در ضمن اقاي مهدوي Razz اگه من نوشتن بلد بودم قطعا تا الان مي فهميدم كه شما نوشتن بلد نيستي در نتيجه وقتي مي بيني من راهي ديگر مي خونم مي توني مطمئن بشي من نوشتن بلد نيستم Very Happy
راستي اقاي مهدوي خيلي به اين فيلمايي كه پخش مي شه اعتماد نكن ازما گفتن بود Wink
alireza mahdavi
رياست كلوب
رياست كلوب
alireza mahdavi

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: ‏!   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 25, 2009 5:40 pm

عجب طنزي بود اين اعترافات و بلبل زبوني هاي سعيد شريعتي با اون دندون شكسته و هدايت الله خان و اخم صفايي كه كارد بهش مي زدي ازش خون نمي اومد و زلف قوچاني و مردانگي نبوي و ... و سعيد حجاريان!!
بنده مدتي ست مي خواهم به سيامك اس.ام.اس بدهم ها،اما كو حواس!همين دوستان نشريه رو هم نمي شه آورد اينجا!اما منم دلم واسه آمنه تنگ شده!:-(
اسكاي جان،منم تا چند روز ديگه مثه تو علاف مي شم!آخراشه!‎:-D
مي گم جاي اين همه ابراز دل تنگي،يه كم هم نشريه رو تحويل بگيرين و نقد كنين!خصوصا خزعبلات بنده!‎:-D
اسكاي يادته قديما چه تيمي بوديم؟حيف!...
sky walker

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: رد: واقعا چرا؟؟؟!!!   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 26, 2009 3:10 am

پس ما دست های کوچکمان را (!) رو به آسمان می گیریم و از خدا می خواهیم که همه ی کودکان سبز سرزمین سبزمان را ... نه یعنی پس ایول! دمت قیژ!ما منتظریم تا بر و بچز بیاند یه بحث خفن راه بندازیم . pirat
من فقط منتظرم ببینم آخر این تراژدی کمیک چی میشه و واسه این بزرگ مردان و زنان چه حکمی صادر میشه.
علیرضا غصه نخور. " می شود و می توانیم!" . برمیگردید به اوج!
hanane

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: رد: واقعا چرا؟؟؟!!!   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 26, 2009 4:16 pm

Sad Sad Sad
alireza mahdavi
رياست كلوب
رياست كلوب
alireza mahdavi

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: ‏!   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالأربعاء أغسطس 26, 2009 4:44 pm

اسكاي نظرت در مورد اين اظهار نظر نظريه پرداز و فيلسوف ديني،آقاي تمساح،تو تلويزيون چيه؟!:تجاوز به كسي كه ولي فقيه را قبول نداشته باشد،اشكال شرعي ندارد،چه پسر باشد،چه دختر!!!
به قول ميرحسين: جا دارد آدمي سر زير خاك كند!
حنانه چرا دمغي؟برمي گرده،نگران نباش!‎:-D
راستي،با سيامك حرفيدم.داره واسه كافه ش يه نشريه در مياره.اما گفت سرش كه خلوت شه مياد!;-)
راستي حنانه،اگه بتوني آمنه رو بياري اينجا،مي شي سوگلي سردبير!يا حداقل يه ايميل يا تلفن ازش بهم بده!‎:-D
اسكاي،امروز ساعت 18 مريم ذوالفقار يه خبري بهم داد كه كوب كردم!يه نگاه به وبنوشت ابطحي بنداز تا شاخ هاي سرت سبز شن!‎:O ‎
hanane

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: رد: واقعا چرا؟؟؟!!!   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالخميس أغسطس 27, 2009 4:27 am

خيلي بي اعصابم به شدت
علي رضا هيچ چيزي از امنه در دسترس نيست راستي فك كنم وبلاگ ليليو پيدا كردم من هم چنان در تلاشم و اميدوار
mohaddese

تعداد پستها : 6

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: رد: واقعا چرا؟؟؟!!!   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالخميس أغسطس 27, 2009 4:42 am

سلام سلام
به به.میبینم که جمع دوستان در شرف جمع شدن میباشد و فقط گلتون کم بود که اونم من تقبل کردم و اومدم!!! Razz
اما بحث!
من اگه پزشک بودم و صدام بیمارم حتما معالجه ش میکردم!اما این ربطی به بخشیدنش نداره.من طبق سوگندی که خوردم باید همه ی تلاشم رو برای بهبودی مریضم انجام بدم.
این بسیجی هارو هم عمرا ببخشم مگر اینکه توبه شون بهم ثابت بشه!البته فکر نکنم اینا هیچ وقت توبه کنن....طرفدارای احمدی ادمایی هستن که کاملا شستشوی مغذی داده شدن.وقتی کسی الگوش اقای تمساح باشه دیگه چه انتظاری میشه ازش داشت!1
راستی اگه خیلی به امنه احتیاج حیاتی دارین من میتونم خبرش کنم!ولی اون امسال کنکور داره ها.گفته باشم!!!1
mohaddese

تعداد پستها : 6

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: رد: واقعا چرا؟؟؟!!!   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالخميس أغسطس 27, 2009 4:46 am

اهان!من الان سوال اسکای رو درست خوندم!اگه من تنها پزشکی بودم که میتونست معالجه کنه خودم رو لو نمیدادم!تا اون نیاد سراغ من و من مجبور نشم معالجه ش کنم!!!1
alireza mahdavi
رياست كلوب
رياست كلوب
alireza mahdavi

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: ‏!   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالخميس أغسطس 27, 2009 3:23 pm

حنانه؟تو مثل اينكه تنت اساسي مي خاره ها!
جدا نوشتن اسم من،مثه اينه كه بهم فحش دادي!گفته باشم!‎:-D
به سلام محدثه!چطوري ژيگول؟‎:-P اوهوم!زهره گفت كه آمنه كنكور داره!حيف!:-(
حالا جاي دل تنگي واسه اينو اون،بياين دور آتيش تا گرم شيم بابا!:‎-D
آخرين خبر اينكه سردبير بعد از بحراني شدن هواي منزل،دوباره كامپيوترش رو از دست داد و خدا اين موبايل رو از ما نگيره!‎:-D
راستي شما ها هنوز اون نشريه ي بي رسالت رو مي خونين؟ :-@
من دارم مي رم رو مخ مريم ذوالفقار!اگه يه كم شلوغ شه،شايد اون و مينا شرفي و آزاده يكتايي و ... هم اومدن!‎:O ‏ فك كن!‎
hanane

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: رد: واقعا چرا؟؟؟!!!   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالجمعة أغسطس 28, 2009 5:12 am

ايول affraid
بلاخره يكي از تلاش هام به ثمر نشست
محدثه مچكرم
خدا كنه بقيه هم بيان به زودي
اقاي مهدوي Razz اگه يكي بخواد تو راهي ديگر براتون بنويسه بايد چي كار كنه لطفا بگيد مي خوام يه نويسنده ي توپ بهتون معرفي كنم Very Happy
خدا كنه هر چه سريع تر بقيه بيان
منم ميام
شايد دير تر شايد همين فردا
اما منتظرم بمونيد حتما ميام bounce (نمي دونم چرا با اين شكلكه خيلي حال كردم:دي)
خب ديگه
تا بعد
راستي دوست دارم دفعه بعدي كه ميام همه باشين (به به چه روياي شيريني drunken )
تا دفعه بعد باباي santa
alireza mahdavi
رياست كلوب
رياست كلوب
alireza mahdavi

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: ‏!   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالجمعة أغسطس 28, 2009 6:16 am

يعني رفتي تا سال ديگه،نه؟! :-@
خيلي آسونه!متن ش رو تا قبل يك شنبه ظهر بايد بفرسته به ايميل سردبيري!;-) تذكرم بدم!حتما خودش ويرايش كنه و واسه متن ش،تيتر انتخاب كنه و فقط متن رو ميل كنه،نه فايل ش رو!
Arm.mahdavi@gmail.com
خب حنانه كه رفت!اسكاي هم كه غايبه!پس محدثه،بيا دو تايي واسه افطاري فردا شب تحريريه،نخود پاك كنيم!‎:-D‎
sky walker

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: رد: واقعا چرا؟؟؟!!!   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالجمعة أغسطس 28, 2009 9:03 am

سلاااااااام. به به ستاره سهیل ها هم که کم کم دارند پیدا میشند بی معرفتا! ایول! حنانه به خاطر این تلاشهای مستمرت در سنگر خدمت به اصل مترقی ولایت ، مطمئن باش در این دنیا و اون دنیا سعادتمند میشی و در کل سفید بخت میشی ننه !
راستی ببخشید من غایب بودم ، آخه من یکی از غنی ترین کلکسیون های ویروس در خاور میانه رو روی رایانه ام دارم ، این چند وقته داشتم دوباره آرشیو بندیشون می کردم.
راستی علیرضا جان حیف که اینجا خانواده هست، وگرنه این تئوری رو مطرح میکردم که آقای تمساح یه وقتی خودش از همین دشمنان ولایت بوده و ممکنه این حکم رو همون وقت یکی دیگه بهش تفهیم کرده باشه!
آقا این بحث اخلاقی رو ول کنید ، بیاید بریم یه بحث بهتر ( یه بحثی که توش بشه راحت به عقاید بقیه توهین کرد و لذت برد!). پس پسشنهاد از شما!
ولی خداییش خیلی خوشحال شدم. محدثه تو خودت به بقیه ی ستاره سهیل ها دسترسی نداری؟!
alireza mahdavi
رياست كلوب
رياست كلوب
alireza mahdavi

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: ‏!   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالجمعة أغسطس 28, 2009 3:06 pm

چطوره راجع به براندازي سردبير راهي ديگر بحرفيم؟!‎:-D
اما...پيشنهاد مي كنم راجع به بوش و اوباما و كفايت شون بحرفيم!در كل هر بحثي كه قرار شد راجع بهش فك بزنيم،يه باكس جديد باز كنيد!;-)
اسكاي،بريم شيشه نوشابه تو يه جاش فرو كنيم؟‎:-P‎
hanane

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: رد: واقعا چرا؟؟؟!!!   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالسبت أغسطس 29, 2009 6:12 am

وااااااا عليرضا؟
من كجا رفتم؟ اگه يك درصد فك كردي من راهي ديگر و كلوبشو رها مي كنم سخت در اشتباهي من سنگر رو حفظ كردم :دي
خب حالا موضوع بديد بحرفيم ديگه
(بهش مي گم بنويسه واسه ت ميل كنه عليرضا Wink )
خدا كنه زود تر بقيه بيان
نفري 5 تا صلوات بفرستيد بلكه خداوند نظري كنه Very Happy
alireza mahdavi
رياست كلوب
رياست كلوب
alireza mahdavi

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: !   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالسبت أغسطس 29, 2009 3:00 pm

من موندم شما كه تو اون سايت كذايي بودين و لاو مي تركوندين،چطور حالا واسه با هم بودن ناز مي كنين!
حنانه،خودت چي؟;-)
بابا يه كم نشريه رو هم بكوبيد خب!اين محدثه هم تيريپ اديسوني اومد ها!!:-@
alireza mahdavi
رياست كلوب
رياست كلوب
alireza mahdavi

واقعا چرا؟؟؟!!! Empty
پستعنوان: هوي عمو!   واقعا چرا؟؟؟!!! I_icon_minitimeالسبت أغسطس 29, 2009 3:07 pm

اولين بحث رو تو قسمت سياست راجع به بوش و اوباما،راه انداختم!بفرمايين،تعارف مي كنين؟!‎:-D‎

واقعا چرا؟؟؟!!!
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 3رفتن به صفحه : 1, 2, 3  الصفحة التالية